naiwnie Pochylił się nad nią Wielkie rzeczy

Informacje

Dodany: 2017-11-21
Kategoria: Anonse kobiet

naiwnie Pochylił się nad nią   Wielkie rzeczy

Puściła się w wir tańca, zapominając o wszystkim. Pragnęłaby tak tańczyć przez całe życie i nie zbudzić się więcej do rzeczywistości. Lecz rzeczywistość przyszła sama, bo nagle orkiestra przestała grać i pani z seks ofert w towarzystwie swego partnera znalazła się w zacisznym kącie sali, poza portierą, zwisającą od sufitu. Ujrzała przed sobą oszklone drzwi, prowadzące na taras, który otaczał cały budynek hotelowy. Przyjrzyjmy się teraz księżycowi przed rozstaniem zaproponował Eustace. Udała się za nim bez chwili zastanowienia prawdopodobnie wciąż jeszcze była pod jego urokiem. Otworzył drzwi i obydwoje wyszli na taras. Z sali balowej dochodziły ostatnie dźwięki milknącego tanga. Przed nimi śnieżna biel w srebrzystym świetle księżyca mieniła się opalem tęczowych barw. Potężne szczyty górskie wznosiły się ku czystemu, granatowemu niebu, usianemu gwiazdami. Jasna tarcza księżyca wysunęła się właśnie spoza najwyższego wierzchołka góry i zdawała się mrugać ku nim figlarnie. r Jak tu pięknie wyszeptała nagle pani z seks ofert. Zupełnie, jak w krainie snów. W jakiej pani jest jedyną królową odparł Eustace również szeptem.

Spojrzała na niego rozmarzonym wzrokiem i zadrżała na całym ciele, jak gdyby pod wpływem nagłego chłodu. Tak bardzo chciałabym mieć skrzydła rzekła nagle. Mogłabym wtedy szybować i szybować przed siebie ponad górami, aż gdzieś daleko do morza. Czy nie uważa pan, iż fruwanie musi być bardzo podobne do pływania? Ale bardziej uciążliwe rzekł Eustace.

Oczy jego zatonęły znów w jej oczach, jakie przy świetle księżyca nabrały teraz barwy błękitnej. Położył rękę na jej małej, drżącej dłoni. Ale po co marzyć o rzeczach nieziszczalnych? wyszeptał po chwili. Ja zawsze tak robię odparła pani z seks ofert. Przynajmniej spojrzała na niego znowu przynajmniej czyniłam tak zawsze, http://sexokolica.pl/ aż do dzisiejszej nocy. A dzisiaj? zapytał przyciszonym głosem.

O, dzisiaj jestem zupełnie szczęśliwa odparła z uśmiechem. Szczęśliwa jestem, chociaż nie mam skrzydeł. Po prostu nie mam w tej chwili żadnych specjalnych pragnień. Chciałbym i ja móc powiedzieć to samo rzekł Eustace z niesympatycznym uśmiechem. A jakież pan może mieć pragnienia w tej chwili? zapytała pani z seks ofert

naiwnie. Pochylił się nad nią. . . Wielkie rzeczy i drobnostki. Czy spełni pani moje pragnienia, jeżeli je pani wyjawię? Znowu przymknęła powieki pod wpływem silnego jego wzroku. Nie. nie wiem mówiła półgłosem nagle onieśmielona. Sądzę, iż gdybym mogła. . . Otoczył ją nagle ramioiwmi. i To co? wyszeptał.Spełniłabyś? Zatrzepotała w jego objęciach, jak motyl, pochwycony znienacka. Cały czar dzisiejszej nocy zdawał się osiągać punkt kulminacyjny. Pierwszym jej uczuciem była niezwykła radość, jakby wszystkie sny dziewczęce nagłe miały się ziścić. A potem, gdy poczuła ciepło męskich ramion, w duszy jej zbudził się nagły lęk i nagłe pragnienie uwolnienia się z jego objęć.

Komentarze: 8


noavatar.png
Dante 2017-11-24

prestiżowy wpisik

noavatar.png
Kathleen 2017-11-24

poważnie emocjonująco skomponowane

noavatar.png
Jarvis 2017-11-24

odjazdowy wpisik

noavatar.png
Johnson 2017-11-24

osiągasz sławnego bloga

noavatar.png
Lonny 2017-11-24

lubie aktualne

noavatar.png
Griselda 2017-11-25

zbiera do najdroższych

noavatar.png
Collin 2017-11-25

Drzewiej nie trawiłem czegoś ano wdechowego

noavatar.png
Leonora 2017-11-25

wystrzałowym rysem skrobane

Top